Choď na obsah Choď na menu

Avalanche vede nad St. Louis Blues 1:0 v sérii

Josh Manson skóroval na 8:02 v prodloužení, Darcy Kuemper předvedl 23 zákroků při svém návratu do sítě po zranění oka a Colorado Avalanche zvládli pomalý začátek a porazili St. Louis Blues 3:2 v úterý večer v 1. utkání. jejich série druhého kola.

Ale pro Avalanche je příběh noci takový, že jejich série ve druhém kole proti Dres St. Louis Blues bude určitě mnohem těžší než zápas v prvním kole s Predators, a to bylo jasné v úterý večer. Blues visel s Avs celý večer.

Po obratu v Coloradu ve vlastním pásmu se puk odrazil od nohy Braydena Schenna k O'Reillymu v Hokejové Dresy Česká, který porazil Darcyho Kuempera šikovným bekhendem a za stavu 6:25 zvýšil Blues na 1:0. .

Poté, co šli do první přestávky za stavu 1:0, Avalanche odpověděli dominantní druhou třetinou, která byla zvýrazněna góly Valeriho Nichushkina v Hokejové Dresy Česká a Sama Girarda.

Girard v Hokejové Dresy Česká vsadil Colorado do vedení 2:1 v polovině druhé třetiny střelou, která prošla přes Biningtonovy chrániče. Obránce Erik Johnson málem měl další okamžik předtím doširoka otevřenou sítí, ale na svou střelu nedokázal nic dostat. Jordan Kyrou skóroval v 16:46 třetí třetiny při přesilovce, aby vyrovnal na 2:2.

"Skutečnost je taková, že někdy budete hrát opravdu dobře a máte pocit, že si zasloužíte vyhrát, a to ne. Ale dnes večer jsme tam byli skutečně odolná skupina," řekl kapitán Gabriel Landeskog. "Je to jen otázka čas."

Blues jsou hlubším a talentovanějším týmem než Nashville, v této sezóně se mohou pochlubit devíti střelci více než 20 góly a solidním brankářem v Binningtonu, který v úterý skončil s 51 zákroky. Druhý zápas série se odehraje ve čtvrtek večer v Denveru s výsledkem 8: 30:00 vhazování.