Choď na obsah Choď na menu

Zach Hyman vstřelil svůj 27. gól v sezóně, který je nejvyšší v kariéře

Zach Hyman skóroval v čase 1:37 prodloužení, když Edmonton Oilers ve čtvrtek na Rogers Place porazili San Jose Sharks 5:4.

Hyman v Dres Edmonton Oilers převzal přihrávku od Ryana Nugenta-Hopkinse a porazil brankáře Jamese Reimera, když Oilers překonali sérii sezóny a porazili Sharks ve všech čtyřech zápasech.

Hokejové Dresy Česká Oilers prorazilo ve druhém, když Ryan McLeod vypálil v přesilovce doskok na svůj devátý gól v sezóně.

Oilers vyrovnali zápas se sedmi minutami hry ve středním framu, když Leon Draisaitl přihrál do bekhendu Yamamotovi, který porazil Reimera ve své nejlepší dvacáté sezóně v kariéře.

San Jose znovu převzalo kontrolu o 63 sekund později, když Bonino s Hokejové Dresy Česká přihrál do slotu a porazil Koskinena rychlou střelou na jeho 16. místo. Edmonton se však vrátil jen minutu poté, když se z místa připlížil Broberg. a stiskl spoušť při přihrávce od lídra bodů NHL Connora McDavida pro svůj první gól v NHL v kariéře, čímž poslal zápas do prodloužení.

Brankář Mikko Koskinen v Hokejové Dresy Česká, který by stále mohl hrát roli v play-off za Edmonton, v závislosti na programu a na tom, jak se Mike Smith postaví k pracovnímu vytížení, měl těžký začátek, když dal dva góly ze San Jose ve prospěch Noahu Gregora. prvních 3:08 zápasu.

Noah Gregor dal dva góly a Scott Reedy a Nick Bonino skórovali také za Sharks (32-36-13), kteří prohráli dva v řadě, když ukončili sezónu, ve které vynechali play-off.

Oilers se v prvním kole play off střetnou s Los Angeles Kings.