Choď na obsah Choď na menu

Nováček Oscar Sandquist vstřelil gól proti Philadelphii Flyers

Flyers utrpěli prohru na ledě v úterý večer rozhodnutím 6:3 pro Red Wings v Little Caesars Arena v Detroitu. V sestavě byly nové tváře a jedna známá na oslavu, když se Detroit Red Wings vrátil domů. Nováček Red Wings, Lucas Raymond, se bude snažit udržet svou vysokou úroveň hry proti Philadelphii.

Red Wings měli v této sezóně doma výhodu, zatímco Flyers se trápili zejména na silnici. Ani jedno z Hokejové Dresy Česká týmu nesměřuje do play off, ale to neznamená, že zde není spousta intrik.

Nováček Oskar Sundqvist v Hokejové Dresy Česká přispěl gólem do prázdné branky v úterý proti Philadelphii Flyers v Little Caesars Areně, čímž obnovil určitou míru vykoupení pro Wings.

Nováček Lucas Raymond v Dres Detroit Red Wings oslavil svůj 20. gól skluzem po zádech, jednorázovou přihrávkou od Dylana Larkina minutu do druhé třetiny. Joe Farabee a Oskar Lindblom snížili vedení na 3-2, ale Vrana to vylepšil, když jednorázově přihrál Larkina.

Detroit má v této sezóně působivé skóre 7-2, když je na domácím ledě oceněn jako favorit, a toto je dobrý zápas na to, aby se dostal na 8-2. Ve 4 z posledních 7 zápasů vstřelil alespoň 6 gólů. Flyers vyhráli nad Islanders, a to jen pár dní poté, co působivě porazili velmi dobrý tým Predators 5-4.

Se dvěma asistencemi má Travis Konecny s Hokejové Dresy Česká nyní 30 za rok a je na tempu, aby ve své sezóně 2019-20 All-Star překonal své kariérní maximum 37 setů.