Choď na obsah Choď na menu

Rangers prohrávají s ostrovany

Islanders a Rangers se v této sezóně setkali teprve podruhé, když se bitva o New York odehrála na MSG na Den svatého Patrika. Takže se nemohlo stát doslova nic rušného, že?

Hokejové Dresy Česká Rangers jsou aktuálně dělená na druhém místě v Metropolitní divizi, zatímco Islanders vypadají, že poprvé od roku 2018 vynechají po sezóně.

Byl to nepochybně bouřlivý zážitek, ale 28letý Vatrano s Dres New York Rangers byl hozen přímo do ohně vysokooktanového soupeření mezi Rangers a Islanders před hlučným davem 18 006 v Garden. na den svatého Patrika.

Islanders předvedli proti svým největším rivalům výkon, na který se nezapomíná. Ve vysoce energickém zápase, který představoval strhující brankářský souboj mezi Rangers Igorem Shesterkinem a Islanders Iljou Sorokinem, což jsou kamarádi a krajané, druhý jmenovaný zvítězil jako Isles. zajistili výhru 2:1 v Madison Square Garden.

Na samém konci přesilové hry, necelou minutu před druhou, Noah Dobson dostal puk k Barzalovi, který rychle předal puk Andersi Leemu s Hokejové Dresy Česká vepředu, který skóroval na 1:0. měl ale v prvním hodně šancí, Sorokin svou hrou udržoval skóre na nule.

Zbývaly necelé tři minuty a Ryan Pulock s Hokejové Dresy Česká dostal puk ke Kyleu Palmierimu a ten ho naklonil přes Shesterkina a zvýšil na 2:1.