Choď na obsah Choď na menu

Luis Domingue přebírá místo Caseyho DeSmitha po zbytek hry

Trenér Mike Sullivan řekl, že DeSmith v pátek ráno podstoupil základní operaci a vynechá zbytek po sezóně.Mezitím Tristan Jarry stále nevstoupil na led poté, co utrpěl zlomeninu chodidla 14. dubna.

Jarry v Hokejové Dresy Česká je považován za každodenního zranění nohy. Měl 34-18-6 se čtyřmi výpadky, 2,42 GAA a 0,919 procenta záchrany v základní části.

Zatímco Jarry v Hokejové Dresy Česká rehabilituje mimo led, neexistuje žádný časový plán, kdy by mohl být k dispozici, takže Alex D'Orio zůstává primární oporou Pittsburghu, protože Penguins se poprvé od roku 2018 snaží postoupit z prvního kola. .

DeSmith opustil hru Penguins jedním vítězstvím ve druhém prodloužení, což způsobilo, že střídání převzal brankář třetí šňůry Louis Domingue. Penguins tento zápas vyhráli v trojitém prodloužení, vedené záložním brankářem Louisem Dominguem v Hokejové Dresy Česká. Pens padl k Rangers ve hře 2 ve čtvrtek 5.-2.

Domingue v Dres Pittsburgh Penguins nastoupil za Penguins dvakrát v základní části, 15. ledna zaznamenal 40 zákroků při výhře 2:1 v prodloužení proti San Jose Sharks a 39 zákroků při prohře 4:1 s Philadelphia Flyers v dubnu. dvacet čtyři.

DeSmith, 30, debutoval v NHL po sezóně v 1. zápase a zastavil 48 z 51 střel, kterým čelil před odchodem ze hry ve druhém prodloužení, kulhal z ledu, když Louis Domingue převzal síť a pokračoval v dokončení zápasu, všechny zastavil. K vítězství padlo 17 střel.

Pro DeSmitha byla tato série šancí, kdy nedraftovaný brankář čeká celý život – pokud vůbec někdy přijde – na příležitost zahrát si play off o Stanley Cup.

Očekává se, že Rangers uvidí více Louise Domingue, když se jejich série v prvním kole play off přesune do Pittsburghu na sobotní třetí zápas.