Choď na obsah Choď na menu

Rangers porazili Pittsburgh Penguins špatným začátkem o 1 gól

Nejen, že Penguins sedí o jeden bod před Rangers v boji o druhé místo v Metropolitní divizi, týmy také opouštějí páteční zápas v New Yorku, ve kterém Pittsburgh v podstatě chyběl.

Podruhé během necelého týdne se Hokejové Dresy Česká Rangers zúčastní střetnutí Metropolitní divize s Pittsburgh Penguins. New York Rangers musí být připraveni na velmi naštvaný tým Penguins v odvetě

Za stavu 1:0 na začátku druhé třetiny poslal Zibanejad kluzkou bekhendovou přihrávku na Vatrana, jehož rychlé uvolnění ze slotu překonalo brankáře Penguins Tristana Jarryho a vyrovnal na 13:32.

Frank Vatrano v Dres New York Rangers zachytil lehkou přihrávku na přerušení a přes nohy Tristiana Jarryho prostřelil svůj 15. gól v sezóně.

O něco málo více než tři minuty později Braden Schneider s Hokejové Dresy Česká přepadl od Artemiho Panarina a vytrhl jeden z mezi kruhy, aby Rangers získal první vedení večera. Poté, co se Rangers ve třetí třetině ujali vedení 3:1, hráli velmi dobře v defenzivě s pukem.

Nyní je pravděpodobné, že si Rangers a Penguins ještě několikrát vymění místa v žebříčku. Ale Blueshirts v úterý v noci v PPG Paints Areně zvítězili 3:2 nad Penguins a s 91 body překazili Pittsburgh v divizi.

Hokejové Dresy Česká Pittsburghu hraje ve čtvrtek večer v Minnesotě a poté se v sobotu v Denveru poprvé v této sezóně střetne s mocným Colorado Avalanche.